Ugye, mi jó (teamcoach) barátok vagyunk?
Két, csoportos/csapatot vezető teamcoach közötti kapcsolódás minősége lehet-e ideális és ha igen, az milyen? Milyen meggyőződéseink fűződnek az ideális teamcoach kapcsolathoz? Hogyan választunk co-coachot magunknak? Hogyan szerződünk egymással? Tudjuk-e, merjük-e, akarjuk-e kimondani azt, amire szerződünk? Valid-e együtt és/vagy egymással elakadni? És ha igen, mit kezdünk vele?
Annamari és Marci évek óta dolgoznak együtt és fejlesztenek közösen programokat. Közös munkájuk leginkább a ’nem tudás’ témája által lett ismert a coach szakmában. MCC coachokként több ezer óra tapasztalatával, sikereinek és buktatóinak megosztásával szeretnének értéket létrehozni a szakmában. Hiszik, hogy a fejlesztés az egyik legizgalmasabb, leggyönyörűbb és gyakran a legfájdalmasabb utazás, mely utazás jóval komplexebb annál, hogy bepréseljük egy dobozba. Annyi bizonyos, hogy jó, ha van hozzá útitárs.
Az előadók:

Barnóczki Annamária MCC, ACTC
Executive, Team-, Mentor-coach, Coaching supervisor
2016-2018, majd 2020-2022 között az ICF Magyar Tagozat Akkreditációs igazgatója volt. Hosszú évek óta részt vesz az ICF szakmai munkájában, az utóbbi években több globális projektben is részt vett szakértőként a minősítés területén.
Több mint 10 éve regisztrált mentor-coach és coaching szupervízor. 2022-ben lett akkreditált coaching szupervízor az International Centre of Coaching Supervisionnél. Egyik legfontosabb küldetésének azt tartja, hogy coachkollégákat kísér a PCC-vé és az MCC-vé válás útján mind Magyarországon, mind a világ más tájain, elsősorban a közép-kelet-európai régióban. 2017 óta vizsgáztat PCC-re jelentkezőket három nyelven: magyarul, angolul és bolgárul. 2022-ben több magyar kollégával együtt vett részt az ICF team coaching minősítési pilot projektjében és így a világon az elsők között szerezte meg az ún. ACTC minősítést. A minőségi és etikus szakmai munka elkötelezett híve, a folyamatos fejlődés a szakmai szenvedélye. A biztonságos légkör és a szelíd, ugyanakkor őszinte és mélyreható visszajelzés a védjegye.

Szabó Marcell MCC
Executive Master
15+ éve az értékteremtés, felelősségvállalás és személyes hatásgyakorlás témakörei határozzák meg munkáját, amit nemzetközileg minősített tréneri és MCC (International Master Certified Coach) coaching módszertani háttérrel kiegészítve használ. Elsősorban multinacionális cégek, közép vállalatok felső és közép vezetőivel dolgozik. Hisz a sallangmentes kommunikációban és a személyes kompetenciák fejlesztésén keresztüli magabiztos tudás erejében. Személyes és szakmai meggyőződésből is bízik a „humán faktorban”, valamint a közös értékekre épülő fejlesztések létjogosultságában, ezek jövőbeni erősödésében.
Fő szakterülete a vezetésfejlesztés és coach fejlesztés, amiben arra törekszik, hogy a hiteles és felelős emberközpontú megoldások egyre többször jelentsenek egyben szervezeti sikereket is.
2015 óta dolgozik a Beyond Knowledge Program megalkotásával és folyamatos fejlesztésével, amelyben kiemelt szerepet kap a személyes hatások felfedezése, a felelősség fejlesztése és az egyedi, hiteles attitűd kialakítása. 2017-ben költözött Írországba, majd pár évvel később a Forbetter Institute elismerésével bekerült Dublin tíz legjobb coacha közé. Jelenleg Portugáliában él, ahol ismét egy új kultúrán keresztül tanulja magát. Magánéletében férj és 3 nagylány apukája, minden boldogságával és kihívásával együtt. Boldog, hogy az élete színes és tartalmas, kihívásokkal teli.
Jegyárak
Normál | 5 500 HUF |
MCSZ tagok | 4 500 HUF |
Coachképzésben résztvevők | 3 000 HUF |
ICF egyesületi tagok | 0 HUF |
A webshopon keresztül bankkártyával vagy átutalással tudsz fizetni.
Kérjük, feltétlenül regisztrálj az esemény előtt legalább 48 órával, mert azután sajnos nem tudunk elfogadni több jelentkezést!
A program nyitott minden érdeklődő számára!
A programon való részvételért 2 CCE (Continuing Coaching Education) pont jár.
Nemzetközi Coaching Hét - május 12-18.
Az International Coaching Week (ICW) 1999 óta egy 1 héten át tartó szakmai ünnep a világ minden táján. Idén május 12-18. között kerül megrendezésre. Célja, hogy ismertté tegye a közvélemény számára a coaching értékét, elismerje a coaching folyamat során elért eredményeket, haladást.
Az ICW során arra biztatunk téged, hogy fedezd fel a coaching által kínált lehetőségeket különféle eseményeken, például webináriumokon, előadásokon, workshopokon keresztül.