Kint és bent: Coaching Open Space
A Coaching Open Space program során a résztvevők hozzák be azokat a témákat, kérdéseket, amelyek jelenleg foglalkoztatják őket. Lehet szó etikai dilemmákról, coaching kompetenciákról, szakmai kérdésekről, új trendekről vagy akár az AI coachingra gyakorolt hatásáról. Az open space módszer lehetőséget ad arra, hogy mindenki megtalálja a számára releváns beszélgetéseket, és aktívan bekapcsolódjon. A fókusz az együtt gondolkodáson, a tapasztalatok megosztásán és a közös tanuláson van.
Várunk mindenkit, aki szívesen hoz témát vagy kapcsolódik mások felvetéseihez!
Az előadók:

Szirtesi-Nagy Réka ACC
Az elmúlt 15 évben egyének és csoportok fejlesztésével foglalkozott, csoportokat facilitál, lelkesít, beazonosít elakadásokat, fejlesztési lehetőségeket, hogy aztán közösen megoldásokat találjanak. Néha coaching szemléletű tréninget tart, máskor élmény alapú szervezetfejlesztési programot, és arra is volt már példa, hogy teamcoaching keveredett csapatépítésbe. Hisz benne, hogy az általa alkalmazott módszerek segítik egyének és csoportok egyedi megoldáskeresését. Az utóbbi években meseterápiával kezdett foglalkozni, az élete szerves részévé váltak a történetek, és ezt a tréningek és coaching világába is szeretné bevinni.

Harmat Péter ACC
Akár vezetőként, akár coachként, akár trénerként tekintett egy helyzetre, igyekezett nem a problémát látni, hanem a lehetőséget. Amikor egy csapat esetében a pszichológiai biztonságról beszélünk, akkor arra adunk felhatalmazást a csoport tagjainak, hogy kreatívan és nyitottan álljanak új helyzetekhez. Arra, hogy ilyenkor ne a megszokott megoldásokat keressék, hanem a csoport számára a legjobbat. Agilis coachként ezért a legfontosabb feladatának azt érzi, hogy támogassa a környezetét a változás folyamatában, miközben segít megerősíteni belső erőforrásaikba vetett hitüket. Tevékenysége középpontjában ezért az egyén motivációinak megtalálása és azonosítása áll, amit a lehetséges megoldásokkal kapcsolnak össze, úgy, hogy az az egyénnek a legjobb legyen.
Jegyárak
Normál | 5 500 HUF |
MCSZ tagok | 4 500 HUF |
Coachképzésben résztvevők | 3 000 HUF |
ICF egyesületi tagok | 0 HUF |
A webshopon keresztül bankkártyával vagy átutalással tudsz fizetni.
Kérjük, feltétlenül regisztrálj az esemény előtt legalább 48 órával, mert azután sajnos nem tudunk elfogadni több jelentkezést!
A program nyitott minden érdeklődő számára!
A programon való részvételért 2 CCE (Continuing Coaching Education) pont jár.
Nemzetközi Coaching Hét - május 12-18.
Az International Coaching Week (ICW) 1999 óta egy 1 héten át tartó szakmai ünnep a világ minden táján. Idén május 12-18. között kerül megrendezésre. Célja, hogy ismertté tegye a közvélemény számára a coaching értékét, elismerje a coaching folyamat során elért eredményeket, haladást.
Az ICW során arra biztatunk téged, hogy fedezd fel a coaching által kínált lehetőségeket különféle eseményeken, például webináriumokon, előadásokon, workshopokon keresztül.