Ami a podcastból kimaradt…
Avagy a partnerség megjelenése működése a vezetői és coach és/vagy coaching szemléletű vezető minőségben. Ez egy szerep vagy több szerep, vajon hol a határ….
Nemrégiben a PFT podcastban Göntér Mónika PCC, ACTC Varga Eszter PCC-vel beszélgetett. Most élőben folytatódik az izgalmas beszélgetés.
Milyen belső minőségek tesznek valakit hitelessé a coaching szemléletű vezetésben és a coach szerepben együttesen? A beszélgetés fókuszában a partnerség áll. Megvizsgáljuk, hogyan jelenik meg, hogyan fejlődött ez a minőség a vezetői és a coach működésben, kapcsolatokban és döntésekben.
Az előadók:

dr. Varga Eszter PCC
Bankár, befektető, PCC executive coach, “Cápák között” üzleti showműsor szereplője, a PannonHitel Zrt. társtulajdonosa, Vállalható Üzleti Kultúráért Nagykövet, az Edisonplatform és a Kiút Program támogatója.
Coaching tanulmányait a KPMG executive coach és mentor akadémián, valamint a PTF-en végezte. Coaching irányzatok közül közel áll hozzá a szupervízió alapú és a brief coaching is. Jelenleg a budapesti Corvinus egyetem vállalati belső és vezetői coach szakirányú továbbképzés oktatója. Több évtizede tölt be felsővezetői pozíciót coaching szemléletben és több mint 10 éve nyújt támogatást felsővezetőknek. Coaching pályafutása során meghatározó volt számára a Business Coach Kft. csapatában eltöltött időszak.
A PannonHitel Zrt. cégcsoport alapító tulajdonosa, vezérigazgatója. A Napi Gazdaság beválasztotta a „25 legsikeresebb magyar nő” kategóriába 2008-ban. A Forbes beválasztotta a “Legbefolyásosabb magyar nők” kategóriába 2024-ben és 2025-ben is. Az Edisonplatform kiemelt támogatója, kompetencia nagykövete, a Bridge Budapest – Vállalható Üzleti Kultúráért nagykövete, Legacy leadership program képviselője, a Kiútprogram támogatója.

Göntér Mónika PCC, ACTC
coach, team- és mentorcoach, tréner, főiskolai oktató, a PTF Coaching Tanszékének vezetője
Pályáját mérnökként kezdte, majd pszichológiai, hr- és üzleti tanulmányokat folytatott. Dolgozott multinacionális nagyvállalatnál, kis- és középvállalkozásoknál, nonprofit szervezeteknél egyaránt.
2015 óta oktat a Pünkösdi Teológiai Főiskola coaching és gyermekvédelmi szakjain, 2024-től a Coaching Tanszék vezetője.
Az utóbbi néhány évben ideje jelentős részét iskolákban tölti: tanárokat, diákokat, szülőket coachol egyénileg és csapatban egyaránt. Olyan oktatásért, olyan iskolai környezetért dolgozik, amelynek minden szereplője – pedagógus, diák és szülő – örömmel tesz egymásért és azért, hogy az iskola barátságos, biztonságos, támogató közeg legyen minden gyermek számára.
A Völgyzugolyház Alapítvány projektmunkatársaként elkötelezett a hátrányos helyzetű, halmozottan sérült gyermekek és családjaik támogatása mellett.
Jegyárak
Normál | 5 500 HUF |
MCSZ tagok | 4 500 HUF |
Coachképzésben résztvevők | 3 000 HUF |
ICF egyesületi tagok | 0 HUF |
A webshopon keresztül bankkártyával vagy átutalással tudsz fizetni.
Kérjük, feltétlenül regisztrálj az esemény előtt legalább 48 órával, mert azután sajnos nem tudunk elfogadni több jelentkezést!
A program nyitott minden érdeklődő számára!
A programon való részvételért 2 CCE (Continuing Coaching Education) pont jár.
Nemzetközi Coaching Hét - május 12-18.
Az International Coaching Week (ICW) 1999 óta egy 1 héten át tartó szakmai ünnep a világ minden táján. Idén május 12-18. között kerül megrendezésre. Célja, hogy ismertté tegye a közvélemény számára a coaching értékét, elismerje a coaching folyamat során elért eredményeket, haladást.
Az ICW során arra biztatunk téged, hogy fedezd fel a coaching által kínált lehetőségeket különféle eseményeken, például webináriumokon, előadásokon, workshopokon keresztül.