Coach identitásunk: eszköztárunk legfontosabb része
A világ változik – mi pedig változunk vele. Coachként nap mint nap alkalmazkodunk az új kihívásokhoz, tanulunk, fejlődünk, vizsgázunk, ügyfeleket támogatunk, digitális tereket hódítunk meg – közben pedig talán egyre kevesebb idő jut arra, hogy megálljunk, és ránézzünk: Mi is történik velünk közben? Honnan jövünk, mivé válunk, és kik vagyunk most, mint coachok?
Ez az esemény teret és időt ad arra, hogy egy új nézőpontból reflektáljunk saját szakmai identitásunkra. Arra, ami bennünk születik meg, amikor új tudás épül be, új szemlélet érkezik, új helyzetekben próbáljuk ki magunkat. Mert a coach identitása nem statikus – folyamatosan formálódik, ahogyan a világ is körülöttünk.
Ránézünk közösen arra:
- Kik vagyunk most, mint coachok?
- Milyen útról érkeztünk, milyen értékeket és tapasztalatokat hozunk magunkkal?
- Hogyan kapcsolódik az egyéni történetünk a szakmánk fejlődéséhez?
- Mit jelent hitelesnek lenni egy olyan világban, ahol minden gyorsan változik?
- Hogyan tudjuk identitásunkat tudatosan építeni és erősíteni a változások közepette – anélkül, hogy elveszítenénk önmagunkat?
Közösen gondolkodunk arról, hogy:
Mi a mi felelősségünk a változásban?
- Hogyan reagálunk arra, ami bennünk történik – és arra, ami a szakmában zajlik?
- Tudunk-e időt és teret adni az önreflexiónak, a visszamérésnek, a szakmai párbeszédnek?
- Hogyan adaptáljuk az új működésünket – nem csak ösztönösen, hanem tudatosan?
- Mit építünk be hosszú távra, és mit engedünk el?
- Mennyire vagyunk proaktívak a jövő alakításában – saját utunkon és a coaching közösségen belül?
Ez az este rólunk szól – coachokról. A változásban lévő, építkező, újrahangolódó szakmai közösségről.
Gyere, kapcsolódj, tarts tükröt magadnak – és nézz rá arra, aki most vagy.
Az előadók:

Friedewald Zita MCC – business és team coach, szervezetfejlesztési szakértő
Zita nemzetközileg minősített MCC mester coach, business és team coach, szervezetfejlesztési tanácsadó és interkulturális tréner. Több mint 25 éven át dolgozott nemzetközi vállalati környezetben, vezetőként és fejlesztőként egyaránt. Szakterülete a közép- és felső vezetők támogatása, valamint nemzetközi, sokkultúrájú csapatok fejlesztése.
Coachként több mint 2500 coaching órával rendelkezik, személyre szabott, stratégiai szemléletű támogatást nyújt – ügyfelei fejlődését gazdag eszköztárral és saját vezetői tapasztalataira építve segíti. Hisz abban, hogy a coach identitása is alakul: tapasztalataink, választásaink, és a körülöttünk változó világ formálnak minket nap mint nap. Az októberi Coachklubban arra hív, hogy nézzünk rá tudatosan arra, kik vagyunk ma, és mivé válunk coachként a változás közepette.

Görözdi-Nagy Eszter PCC– business coach, mediátor, csoportfolyamat-kísérő
Eszter pályáját felsővezetőként kezdte: útja az 5 fős csapat vezetésétől egy 1200 fős nagyvállalat irányításáig vezetett. Coaching szemléletű vezetőként számos változás- és válsághelyzetet vitt végig sikeresen. 2014 óta főállású coachként dolgozik – business, team- és csoportcoaching, valamint szervezeti mediáció területein –, eddig közel 300 ügyféllel és több mint 5500 óra gyakorlattal.
Munkájának középpontjában az egyéni és csoportos fejlődés lehetősége áll. Széles módszertani eszköztárral dolgozik, és fontosnak tartja a folyamatos önreflexiót és szakmai építkezést. Az utóbbi években a szervezeti gyászkísérés felé is nyitott, ahol az identitás, veszteség és megújulás különösen hangsúlyos témák. Az októberi Coachklubban abban segít tükröt tartani, hogyan őrizhetjük meg hitelességünket és önazonosságunkat – coachként, emberként, közösségként.
Jegyárak
Normál | 5 500 HUF |
MCSZ tagok | 4 500 HUF |
Coachképzésben résztvevők | 3000 HUF |
ICF egyesületi tagok | 0 HUF |
A webshopon keresztül bankkártyával vagy átutalással tudsz fizetni.
Kérjük, feltétlenül regisztrálj az esemény előtt legalább 48 órával, mert azután sajnos nem tudunk elfogadni több jelentkezést!
A rendezvény nyitott minden érdeklődő számára!
A rendezvényen való részvételért 2 CCE (Continuing Coaching Education) pont jár.